DEELNEMERSLIJSTEN ALLE KLASSEN

Je deelname is definitief na betaling van € 20,- op bankrekening nr. NL81 RABO 0359009468 t.n.v. Motor sport club Siddeburen o.v.v. NAAM-KLASSE-STARTNUMMER. Zodra de betaling is ontvangen, komt je naam zo spoedig mogelijk op de deelnemerslijst te staan.

BROMFIETSEN

NAAM         

  1. Bjorn Graafstra              16

    50 CC

    NAAM

    1. Tycho Uuldriks                              137
    2. Noud Uuldriks                               1

    65 CC kleine wielen

    NAAM

    1. Wesley van den Brink                   11
    2. Liam Fial                                        4
    3. Dylan Busemann                          39

      65 CC grote wielen

      NAAM

      1. Wesley Berndt                              78

      85 CC kleine wielen

      NAAM

      85 CC grote wielen

      NAAM

      1. Roy Bouwman                             469
      2. Jayden Terweij                            222

        Dames klasse

        NAAM

        1. Cheline Elema                             30
        2. Larissa Elema                              426
        3. Anouk van den Brink                  3
        4. Jaime Overes                              495
        5. Susette Kampinga                      431
        6. Demi Vedder                               494
        7. Demi Lageman                            409
        8. Angela Lageman                         479
        9. Audrey Louwes                            413
        10. Larissa van der Velde                  403

          Hobby klasse 125CC

          NAAM

          1. Niels van Dijk                      195
          2. Wouter de Vries                  174
          3. Arjen de Boer                     23

          Hobby klasse 250CC

          NAAM

          1. Sebastiaan van Noord             7
          2. Remco Lammens                     78
          3. Alex da Silva                             83
          4. Gerko Buitenkamp                  4
          5. Niek Kuperus                           6
          6. Bert Venema                           369
          7. Erben Wieringa                       14
          8. Warner van Dijk                      122
          9. Angela Lageman                    479
          10. Dennis Hulsdouw                   37
          11. Marthijn Schraa                       15
          12. Jorden Jonker                         25
          13. Dennis van der Steen             424
          14. Ronnie Kalf                              49
          15. Arjan Kalf                                 89

          Hobby klasse 500CC

          NAAM

          1. Niek Hamminga                          99
          2. Henri Hardenberg                      183
          3. David Kok                                    28

          125CC

          NAAM

          1. Lars Tolner                              235
          2. Rodney Elema                        226
          3. Milan Bos                                116
          4. Jordy Hut                                209

            250CC

            NAAM

            1. Erik Wiering                 42
            2. Michael Boon              53
            3. Dailey Oelen               96
            4. Robin Wolters             90

            500CC

            NAAM

            1. Dominique Kampinga    131

              Quads

              NAAM

              1. Joute Bijlsma                   74
              2. Daniel Kraan                    21
              3. Patrick van Tessel           84
              4. Dennis Knevelman         8
              5. Bram Mourits                  33


              Pre 85

              NAAM

              1. Maik van den Brink         39

                Startbewijs 

                NAAM